Нова колекција

Пролет/лето 2024.

Усовршете ја вашата понуда за топлите денови: Истакнете се со нашата нова колекција долна облека и пижами за пролет/лето.

                                                                               Со почит,

Hantex

 

Пижами

Комбинација на удобност и стил

Нашите пижами комбинираат неодолива удобност и софистициран стил,
обезбедувајќи совршена комбинација за релаксација.

Се грижиме секое парче облека да биде квалитетно и удобно,
за да може да го носи секој ден.

За нас

Иновации во модната индустрија

 

Hantex е дестинација за врвно дизајнирана, висококвалитетна долна облека од 2013 година.

Еволуиравме од увозник во водечки производител, истакнувајќи ги природните материјали и комбинирајќи удобност, елеганција и стил. Нашата колекција, создадена со страст, носи искуство на елеганција и удобност.

Динамичен тим од млади таленти ги слуша потребите на клиентите, создавајќи разновидни модели кои задоволуваат различни вкусови. Ние сме посветени на унапредување и поставување на трендови во индустријата и се гордееме со креирањето модели наместо само да ги следиме. Ние веруваме дека квалитетот ја прави разликата и комбинираме супериорен квалитет со софистициран дизајн.

Во Хантекс не правиме само долна облека, туку создаваме искуство. Придружете ни се во откривањето на светот на елеганција и удобност – дојдете и истражете ја нашата колекција дизајнирана со срце, за вас.

.

Продажба на големо

Што можете да очекувате:

Квалитетна палета на производи

Нашата колекција на долна облека и пижами вклучува различни стилови, големини и материјали, прилагодени на различни потреби. Ова ни овозможува да ги исполниме различните барања на нашите партнерски фирми.

Сигурна логистика

Имаме ефикасна логистичка инфраструктура која овозможува брза и прецизна испорака на производите. Нашата цел е да го олесниме процесот на набавка за нашите партнерски компании, обезбедувајќи навремена испорака на производите.

Флексибилни деловни услови

Ние разбираме дека секоја компанија има свои специфични барања. Затоа ги прилагодуваме нашите услови за соработка за да ги задоволиме потребите на нашите партнери, вклучувајќи флексибилни цени или специјални понуди за поголеми количини.

Доколку барате стабилен и доверлив деловен партнер, вие сте на вистинското место.